Poniedziałek - piątek: 9.00-17:00 Sobota: 9:00-13:00 Gotowość 24h
661-5596-057 661-5596-057

Gabinet weterynaryjny

Vital-Vet

Oferta gabinetu

Placówka Vital-Vet wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pozwala leczyć i diagnozować zwierzęta na wysokim poziomie. Wykwalifikowany personel w połączeniu z nowoczesnym sprzętem sprawia, że każdy pacjent może czuć się bezpiecznie w naszych rękach.

Posiadamy obszerną poczekalnie połączoną ze sklepem, gdzie można znaleźć szeroką gamę akcesorii dla zwierząt towarzyszących i gospodarskich. Z pomocą naszych prawcowników klienci mogą wybrać odpowiednią karmę i przekąski dla swojego pupila.

Ofertę gabinetu poszerzono o możliwość zakupów w sklepie internetowym. Towar można odebrać bez dodatkowych opłat już w dniu następnym. Dużym udogodnieniem jest możliwość dokonywania płatności kartą.

Posiadamy dwie salę przyjęć pacjentów. Podchodzimy do zwiezrząt troskliwie, tak, aby wizyta u weterynarza nie była dla pupila stresująca.

witamy

Gabinet Vital-Vet dysponuje salą do badań wizyjnych: USG, RTG. Pracując na nowoczesnym sprzęcie możemy stawiać trafne diagnozy. Cyfrowe RTG Umożliwia wykrywanie nawet najmniejszych zmian, ponieważ jest w stanie wykonywać i poddawać obróbce kilka zdjęć jednocześnie.

witamy
witamy

USG przeprowadzamy na sprzęcie z wbudowanym systemem Doppler. W gabinecie znajduje sie sala szpitalna dla naszych pacjentów z komorą tlenową i inkubatorem. Tutaj nasi pacjencji wracają do sił po zapiegach operacyjnych. Na zdjęciu obok widzimy psa przygotowanego do zapiegu operacyjnego. Pacjent połknął igłę z nitką, która utknęła w krtani. Z pomocą endoskopu i specjalnych kleszczyków udało się wyciągnąć ciało obce, dzieki czemu chory szybko wrócł do zdrowia.

Więcej zdjęć innych naszych podopiecznych mogą Państwo obejrzeć na naszym profilu na Facebook'u.

Gabinet posiada nowoczesną i obszerną salę operacytjną wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt. Posiadamy aparat do narkozy wziewnej, weterynaryjny inkubator noworodkowy.

witamy

Jako nieliczni posiadamy przygabinetowe laboratoriu do badań krwi.

Wykonujemy badania:

  • biochemia,
  • morfologia,
  • badanie moczu,
  • posiewów bakteriologicznych,
  • rozmazów,
  • badań odciskowych kału.

Współpracujemy z laboratoriami w kraju i zagranicą celem uzyskania szybkiego wyniku badania. Posiadamy aparat do badań hormonów m.in. progesteronu celem wyznaczenia terminu owulacji u suk.

witamy

Zwierzęta domowe605-164-830

Profilaktyka, leczenie i chirurgia

Paszporty i chipowanie

Pełna diagnostyka laboratoryjna

USG Doppler, RTG cyfrowe

Sklep zoologiczny

Szpital dla zwierząt

Zabiegi strzyżenia i pielęgnacji

witamy

Zwierzęta gospodarskie605-164-830

Rozród, sztuczna inseminacja i USG

Chirurgia i choroby wewnętrzne

Dekornizacja, kolczykowanie i korekcja racic

Sprzedaż nasienia knurów,

Akcesoria zootechniczne i dodatki paszowe

witamy
© Copyright 2018 Vital-Vet Wszelkie prawa zastrzeżone WebDDesign by Dorian Daszkiewicz